bestuur & commissies

Ons bestuur en commissies 

Het secretariaat is te bereiken op secretariaat@vvpollux.nl 

Marthijn Wolters – Voorzitter
voorzitter@vvpollux.nl

Rob Schepers – Penningmeester
penningmeester@vvpollux.nl

Katja Wiebe – Secretaris
secretariaat@vvpollux.nl

Wie-wat-waar

Technische Commissie – tc@vvpollux.nl
Marthijn Wolters, Afke Damhuis, Wilma Harremeijer, Katja Wiebe, Barry Leuverman en Eddy Post

Ledenadministratie – ledenadministratie@vvpollux.nl
Barend Broekhuizen en Katja Wiebe

Wedstrijdsecretariaat – wedstrijdsecretariaat@vvpollux.nl
Mariëlle Laarveld en Wilma Harremeijer (CMV)     

Vertrouwens Contact Persoon – vcp@vvpollux.nl
Monique de Graas

Materiaalbeheer – materiaal@vvpollux.nl
Benno Veldscholten

Activiteitencommissie – activiteiten@vvpollux.nl
Yvonne Groeneveld, Demi de Graas, Leonie Wilke, Karen Habing, Wilma Harremeijer en Job Weghorst

Boescoolfit – boescoolfit@vvpollux.nl
Wilma Harremeijer en Katja Wiebe

Sponsorcommissie – sponsorcommissie@vvpollux.nl
Arend Koers, Henk Hazewinkel, Yuri Liebrand, Raj Postma en Frans Rödel

Kledingcommissie – kledingcommissie@vvpollux.nl
Demi de Graas en Lisette Rolink

Beachcommissie –  beach@vvpollux.nl
Arend Koers en Henk Hazewinkel

Grote Club Actie Commissie – groteclubactie@vvpollux.nl
Annemarie Pipers en Corinne Borggreve

Sporthallen:

Sportcentrum Vondersweijde
Ada Kokstraat 20
7572 EA Oldenzaal

mail ons

 

Sporthal de Kolk
Brem 11
7577 EN Oldenzaal